BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

new eats at woo

Naujos nuotraukos. Naujas kortelių nuskaitymo aparatas. Ir panaujintas meniu.

Foto kabyklos baruose – geras ir pigus būdas nenusibosti. Tiesa pigus tik sąlyginai.  Nuotraukos (kaip suprantu Kaunecko) čia atspaustos ant prabangiai didelių plokščių. Apsauga turbūt turi darbo ginti juos nuo vakarinių svyruonėlių.

Bet apie meniu. Jis kaip po kapitalinio. Visas wok keptuvėje keptų gėrybių skyrius, vyno užkandų skyrelis, keletas naujų desertų, mano mėgstama tom ka sriuba (panaši į malajų laksa, tik ne tokia aštri) ir viskas, ko dar nepastebėjau.

Šiandien įsisukau į Singapūro nūdlus. Iš naujo meniu dar esu ragavęs pancit bihon hibon gibon something ir chopsuy. Visi trys iš to paties wok skyriaus. Visi trys patiko. Singapūro nūdlai – tai kalnas stiklinių makaronų, maltos jautienos, morkų, salierų, pievagrybių ir kiek per mažai kario. Kalnas, pabarstytas sezamo sėklomis ir apkaišytas laimo skiltelėmis, kad skonis pradėtų spardytis.

Visos porcijos čia kalnietiškos. Todėl labiausiai apsimoka valgyti dviese. Vieną sriubą ir vieną antrą perpus. Gausis kokie 12-14 litų už pietus. Kadangi šįkart valgiau vienas, tai pusinių davinių aš negavau.

“Ir aš turbūt nenorėčiau kepti kaip visą, o dolerių gaut dvigubai mažiau”, - mąsčiau eidamas atgal į darbą ir žaisdamas liežuvio galu dantų slalomą. Kortelės kortelėmis, o krapštukų Woo dar trūksta. 

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. captain karton:

    ner foto? nu tu ka! sitokie patiekalai - ir ner foto…

Rašyti komentarą